SK HbC Splašené Hole Pardubice
ne 15. 04. 2018
15:30
č.z.: 62053
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B
ne 01. 04. 2018
15:00
č.z.: 62045
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim
ne 25. 03. 2018
17:00
č.z.: 62041
Místo: Přelouč
HBC Opatovice nad Labem
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 19. 11. 2017
18:30
č.z.: 62037
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
ne 12. 11. 2017
10:00
č.z.: 62033
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 05. 11. 2017
17:00
č.z.: 62029
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Delta Pardubice
so 04. 11. 2017
16:00
č.z.: 62025
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 22. 10. 2017
15:30
č.z.: 62021
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
SK Prachovice
ne 15. 10. 2017
10:30
č.z.: 62017
Místo: Chrudim
HBC Jokerit Chrudim
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 08. 10. 2017
15:00
č.z.: 62013
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Opatovice nad Labem
ne 01. 10. 2017
17:00
č.z.: 62009
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 24. 09. 2017
17:00
č.z.: 62005
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HbC Chlumec nad Cidlinou B
ne 17. 09. 2017
14:00
č.z.: 62001
Místo: Pardubice - Svítkov
Delta Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 16. 04. 2017
14:30
č.z.: 62070
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 09. 04. 2017
14:00
č.z.: 62066
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
SK Hokejbal Žamberk
ne 02. 04. 2017
10:30
č.z.: 62063
Místo: Chrudim
HBC Jokerit Chrudim B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 26. 03. 2017
14:00
č.z.: 62057
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Hradec Králové 1988 B
ne 19. 03. 2017
13:00
č.z.: 62056
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 05. 03. 2017
16:00
č.z.: 62048
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Opatovice nad Labem
ne 20. 11. 2016
17:00
č.z.: 62041
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 13. 11. 2016
16:00
č.z.: 62039
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HbC Chlumec nad Cidlinou B
ne 06. 11. 2016
16:00
č.z.: 62034
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B
ne 30. 10. 2016
10:00
č.z.: 62030
Místo: Nekoř
SK Hokejbal Žamberk
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 23. 10. 2016
14:00
č.z.: 62027
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B
ne 16. 10. 2016
11:00
č.z.: 62021
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988 B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 09. 10. 2016
14:00
č.z.: 62020
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B
ne 02. 10. 2016
16:00
č.z.: 62013
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
ne 25. 09. 2016
17:00
č.z.: 62012
Místo: Přelouč
HBC Opatovice nad Labem
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 18. 09. 2016
10:00
č.z.: 62007
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 24. 04. 2016
14:00
č.z.: 62086
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Pretorian Pardubice
ne 17. 04. 2016
17:00
č.z.: 62084
Místo: Přelouč
HBC Dahama Opatovice nad Labem
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 10. 04. 2016
10:00
č.z.: 62080
Místo: ZS Opočno
NA Rangers Hronov
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 03. 04. 2016
10:00
č.z.: 62066
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 27. 03. 2016
16:00
č.z.: 62063
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Banditi Hradec Králové
ne 20. 03. 2016
18:30
č.z.: 62057
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 13. 03. 2016
16:00
č.z.: 62052
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
SK Hokejbal Žamberk
ne 06. 03. 2016
13:00
č.z.: 62048
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 08. 11. 2015
14:00
č.z.: 62074
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B
ne 01. 11. 2015
17:00
č.z.: 62041
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC Pretorian Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 25. 10. 2015
13:00
č.z.: 62039
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Dahama Opatovice nad Labem
ne 18. 10. 2015
16:30
č.z.: 62035
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
NA Rangers Hronov
ne 11. 10. 2015
11:00
č.z.: 62029
Místo: Chrudim
HBC Jokerit Chrudim B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 04. 10. 2015
16:00
č.z.: 62021
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HbC Chlumec nad Cidlinou B
ne 27. 09. 2015
15:00
č.z.: 62018
Místo: Hradec Králové
HBC Banditi Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 20. 09. 2015
16:00
č.z.: 62012
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
ne 13. 09. 2015
11:00
č.z.: 62007
Místo: Žamberk - ZS
SK Hokejbal Žamberk
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 06. 09. 2015
16:00
č.z.: 62003
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B
pá 01. 05. 2015
17:00
č.z.: 62046
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Banditi Hradec Králové
st 29. 04. 2015
18:30
č.z.: 62044
Místo: Pardubice - Polabiny
Delta Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 19. 04. 2015
16:00
č.z.: 62037
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B
so 18. 04. 2015
17:00
č.z.: 62033
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 12. 04. 2015
16:00
č.z.: 62028
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Dahama Opatovice nad Labem
ne 05. 04. 2015
14:00
č.z.: 62022
Místo: Přelouč
HC Jestřábi Přelouč B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 29. 03. 2015
18:00
č.z.: 62019
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Pretorian Pardubice
ne 22. 03. 2015
14:00
č.z.: 62011
Místo: Nekoř
SK Hokejbal Žamberk
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 15. 03. 2015
18:15
č.z.: 62010
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HbC Chlumec nad Cidlinou B
ne 19. 10. 2014
17:00
č.z.: 62278
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová C
ne 12. 10. 2014
14:30
č.z.: 62273
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Pretorian Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 05. 10. 2014
16:30
č.z.: 62265
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HbC Chlumec nad Cidlinou B
so 04. 10. 2014
11:00
č.z.: 62224
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Pretorian Pardubice
ne 28. 09. 2014
17:00
č.z.: 62253
Místo: Pardubice-Svítkov
Delta Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 21. 09. 2014
14:00
č.z.: 62247
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B
ne 14. 09. 2014
17:00
č.z.: 62241
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 07. 09. 2014
16:00
č.z.: 62235
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
ne 31. 08. 2014
16:00
č.z.: 62229
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 17. 08. 2014
10:00
č.z.: 62216
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 29. 06. 2014
17:00
č.z.: 62204
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Delta Pardubice
pá 20. 06. 2014
19:00
č.z.: 62197
Místo: Chrudim
HBC Jokerit Chrudim B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 15. 06. 2014
17:00
č.z.: 62192
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
ne 08. 06. 2014
10:00
č.z.: 62186
Místo: Pardubice-Svítkov
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 01. 06. 2014
18:00
č.z.: 62181
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Pretorian Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
pá 30. 05. 2014
18:00
č.z.: 62109
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
SK Holcim Prachovice
ne 25. 05. 2014
17:00
č.z.: 62170
Místo: Žamberk
SK Hokejbal Žamberk
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 18. 05. 2014
18:00
č.z.: 62168
Místo: Pardubice-Svítkov
Delta Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 11. 05. 2014
15:00
č.z.: 62155
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B
čt 08. 05. 2014
17:00
č.z.: 62154
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Dahama Opatovice nad Labem
ne 04. 05. 2014
11:00
č.z.: 62142
Místo: Chrudim
HBC Jokerit Chrudim B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 27. 04. 2014
17:00
č.z.: 62139
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
ne 20. 04. 2014
16:00
č.z.: 62129
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 13. 04. 2014
17:00
č.z.: 62124
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B
ne 06. 04. 2014
10:00
č.z.: 62116
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 23. 03. 2014
12:30
č.z.: 62103
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 15. 03. 2014
16:30
č.z.: 62094
Místo: Pardubice-Svítkov
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 17. 11. 2013
11:00
č.z.: 62090
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Pretorian Pardubice
ne 10. 11. 2013
16:30
č.z.: 62079
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
SK Hokejbal Žamberk
ne 03. 11. 2013
15:00
č.z.: 62077
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Delta Pardubice
ne 27. 10. 2013
16:30
č.z.: 62064
Místo: Přelouč
HC Jestřábi Přelouč B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 20. 10. 2013
11:00
č.z.: 62063
Místo: Přelouč
HBC Dahama Opatovice nad Labem
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 13. 10. 2013
15:30
č.z.: 62051
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B
ne 06. 10. 2013
15:00
č.z.: 62048
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 29. 09. 2013
14:00
č.z.: 62038
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová C
ne 22. 09. 2013
16:00
č.z.: 62033
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 15. 09. 2013
16:30
č.z.: 62025
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HbC Chlumec nad Cidlinou B
ne 08. 09. 2013
14:00
č.z.: 62018
Místo: Prachovice
SK Holcim Prachovice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 01. 09. 2013
17:00
č.z.: 62012
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Medvědi Pardubice
ne 25. 08. 2013
17:00
č.z.: 62003
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
st 08. 05. 2013
14:00
č.z.: 62198
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B
ne 05. 05. 2013
14:00
č.z.: 62194
Místo: Chrudim
HBC Jokerit Chrudim B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 04. 05. 2013
14:00
č.z.: 62190
Místo: Chrudim
HBC Jokerit Chrudim B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
st 01. 05. 2013
17:00
č.z.: 62188
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
SK Hokejbal Žamberk
ne 28. 04. 2013
14:00
č.z.: 62186
Místo: Žamberk
SK Hokejbal Žamberk
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 27. 04. 2013
17:00
č.z.: 62184
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
SK Hokejbal Žamberk
ne 21. 04. 2013
14:00
č.z.: 62181
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 14. 04. 2013
16:30
č.z.: 62170
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
SK Hokejbal Žamberk
so 13. 04. 2013
15:30
č.z.: 62168
Místo: Pardubice-Svítkov
Delta Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 07. 04. 2013
14:00
č.z.: 62155
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Roneka Pardubice
ne 31. 03. 2013
16:30
č.z.: 62154
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 24. 03. 2013
14:00
č.z.: 62142
Místo: Přelouč
HC Jestřábi Přelouč B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 17. 03. 2013
16:30
č.z.: 62139
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim
ne 10. 03. 2013
14:00
č.z.: 62129
Místo: Chrudim
HBC Jokerit Chrudim B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 03. 03. 2013
15:00
č.z.: 62124
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
SK Holcim Prachovice
ne 02. 12. 2012
13:00
č.z.: 62116
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 25. 11. 2012
13:30
č.z.: 62109
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Dahama Opatovice nad Labem
ne 18. 11. 2012
16:30
č.z.: 62103
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 17. 11. 2012
16:00
č.z.: 62077
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Delta Pardubice
ne 11. 11. 2012
17:00
č.z.: 62095
Místo: Pardubice-Svítkov
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 04. 11. 2012
11:00
č.z.: 62090
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B
ne 28. 10. 2012
14:00
č.z.: 62079
Místo: Žamberk
SK Hokejbal Žamberk
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 21. 10. 2012
15:00
č.z.: 62064
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 14. 10. 2012
14:00
č.z.: 62063
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 07. 10. 2012
16:30
č.z.: 62051
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B
ne 30. 09. 2012
11:30
č.z.: 62048
Místo: Chrudim
HBC Jokerit Chrudim
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 23. 09. 2012
15:00
č.z.: 62038
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B
so 22. 09. 2012
14:00
č.z.: 62034
Místo: Prachovice
SK Holcim Prachovice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 16. 09. 2012
16:30
č.z.: 62026
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
ne 09. 09. 2012
13:00
č.z.: 62018
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Dahama Opatovice nad Labem
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 08. 09. 2012
14:30
č.z.: 62012
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Medvědi Pardubice
ne 02. 09. 2012
13:30
č.z.: 62003
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
so 28. 04. 2012
14:00
č.z.: 91143
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Medvědi Pardubice
ne 22. 04. 2012
17:00
č.z.: 91139
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 21. 04. 2012
17:00
č.z.: 91135
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 15. 04. 2012
17:00
č.z.: 91107
Místo: Pce-Svítkov
Delta Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 08. 04. 2012
18:00
č.z.: 91103
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
so 07. 04. 2012
16:00
č.z.: 91098
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 01. 04. 2012
14:00
č.z.: 91092
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
ne 25. 03. 2012
17:00
č.z.: 91089
Místo: Přelouč
HC Jestřábi Přelouč B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 18. 03. 2012
13:00
č.z.: 91081
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Medvědi Pardubice
ne 11. 03. 2012
15:00
č.z.: 91080
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ERA Svítkov Stars Pardubice B
ne 27. 11. 2011
14:00
č.z.: 91070
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
SK Holcim Prachovice
ne 20. 11. 2011
14:00
č.z.: 91061
Místo: Chrudim
HBC Jokerit Chrudim B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 13. 11. 2011
13:00
č.z.: 91059
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Roneka Pardubice
ne 06. 11. 2011
16:00
č.z.: 91052
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Delta Pardubice
ne 30. 10. 2011
11:00
č.z.: 91048
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 23. 10. 2011
15:00
č.z.: 91043
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec C
ne 16. 10. 2011
16:00
č.z.: 91037
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 09. 10. 2011
16:00
č.z.: 91034
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B
ne 02. 10. 2011
18:00
č.z.: 91026
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 25. 09. 2011
10:30
č.z.: 91025
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 11. 09. 2011
14:00
č.z.: 91015
Místo: Prachovice
SK Holcim Prachovice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 10. 09. 2011
09:00
č.z.: 91006
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B
ne 04. 09. 2011
18:00
č.z.: 91004
Místo: Pce-Svítkov
HBC Roneka Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 30. 04. 2011
15:00
č.z.: 91100
Místo: Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 24. 04. 2011
10:00
č.z.: 91096
Místo: H.Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 23. 04. 2011
17:00
č.z.: 91092
Místo: H.Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 17. 04. 2011
18:00
č.z.: 91088
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 10. 04. 2011
18:00
č.z.: 91083
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim B
ne 03. 04. 2011
12:30
č.z.: 91079
Místo: H.Městec
Ježci Heřmanův Městec C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 27. 03. 2011
18:30
č.z.: 91072
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Delta Pardubice
ne 20. 03. 2011
18:00
č.z.: 91070
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 13. 03. 2011
17:00
č.z.: 91061
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 06. 03. 2011
17:00
č.z.: 91060
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Roneka Pardubice
ne 14. 11. 2010
14:00
č.z.: 91052
Místo: Pce-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 07. 11. 2010
18:00
č.z.: 91049
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ERA Svítkov Stars Pardubice B
ne 31. 10. 2010
14:00
č.z.: 91043
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Medvědi Pardubice
ne 24. 10. 2010
14:00
č.z.: 91038
Místo: Chrudim
HBC Jokerit Chrudim B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 17. 10. 2010
14:00
č.z.: 91034
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec C
ne 10. 10. 2010
17:00
č.z.: 91027
Místo: Pce-Polabiny
Delta Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 03. 10. 2010
18:00
č.z.: 91025
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
ne 26. 09. 2010
10:00
č.z.: 91016
Místo: H.Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 19. 09. 2010
18:00
č.z.: 91015
Místo: Pce-Svítkov
HBC Roneka Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 12. 09. 2010
14:00
č.z.: 91007
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Fire horses Živanice
ne 05. 09. 2010
12:00
č.z.: 91004
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 08. 05. 2010
18:00
č.z.: 91116
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim
ne 02. 05. 2010
10:00
č.z.: 91114
Místo: Pce-Polabiny
HBC Jokerit Chrudim
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 01. 05. 2010
14:30
č.z.: 91112
Místo: Pce-Polabiny
HBC Jokerit Chrudim
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 18. 04. 2010
19:30
č.z.: 91105
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Alfa Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 17. 04. 2010
19:30
č.z.: 91101
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Alfa Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 11. 04. 2010
13:00
č.z.: 91097
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Alfa Pardubice C
so 10. 04. 2010
18:00
č.z.: 91093
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Alfa Pardubice C
ne 28. 03. 2010
17:00
č.z.: 91089
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Alfa Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 21. 03. 2010
18:30
č.z.: 91082
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec C
ne 14. 03. 2010
15:00
č.z.: 91080
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 07. 03. 2010
16:00
č.z.: 91070
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
NC Svítkovice
ne 22. 11. 2009
15:00
č.z.: 91062
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 15. 11. 2009
18:30
č.z.: 91059
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Roneka Pardubice
ne 08. 11. 2009
17:00
č.z.: 91053
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 07. 11. 2009
17:00
č.z.: 91048
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim
ne 25. 10. 2009
15:00
č.z.: 91044
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Alfa Pardubice C
ne 18. 10. 2009
17:00
č.z.: 91037
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 11. 10. 2009
17:00
č.z.: 91035
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
so 03. 10. 2009
14:00
č.z.: 91025
Místo: Pardubice-Svítkov
NC Svítkovice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 20. 09. 2009
11:00
č.z.: 91017
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Medvědi Pardubice
so 19. 09. 2009
09:00
č.z.: 91014
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 13. 09. 2009
14:00
č.z.: 91008
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Fire horses Živanice
ne 06. 09. 2009
11:00
č.z.: 91003
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Jokerit Chrudim
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 16. 05. 2009
12:30
č.z.: 91088
Místo: Pce-Svítkov
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 10. 05. 2009
14:00
č.z.: 92046
Místo: Pce-Svítkov
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
NC Svítkovice
ne 10. 05. 2009
12:30
č.z.: 91087
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
so 09. 05. 2009
13:00
č.z.: 91086
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
ne 03. 05. 2009
10:00
č.z.: 92044
Místo: Pce-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
so 02. 05. 2009
17:00
č.z.: 92043
Místo: Pce-Svítkov
NC Svítkovice
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
so 02. 05. 2009
16:30
č.z.: 91082
Místo: Pce-Polabiny
HBC DDM Alfa Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
pá 01. 05. 2009
16:00
č.z.: 91080
Místo: Pce-Polabiny
HBC DDM Alfa Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 26. 04. 2009
10:00
č.z.: 91078
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC DDM Alfa Pardubice C
so 25. 04. 2009
16:00
č.z.: 92041
Místo: Pce-Svítkov
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
HBC Roneka Pardubice
so 25. 04. 2009
10:00
č.z.: 91076
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC DDM Alfa Pardubice C
so 18. 04. 2009
14:00
č.z.: 92040
Místo: Pce-Svítkov
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
HBC Roneka Pardubice
so 18. 04. 2009
10:00
č.z.: 91060
Místo: Heřmanův Městec
HBC Jokerit Chrudim
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 12. 04. 2009
10:00
č.z.: 91055
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC DDM Alfa Pardubice B
ne 12. 04. 2009
10:00
č.z.: 92038
Místo: Pce-Svítkov
NC Svítkovice
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
ne 05. 04. 2009
14:00
č.z.: 92036
Místo: Pce-Svítkov
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
HBC DDM Alfa Pardubice C
ne 05. 04. 2009
12:00
č.z.: 91052
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 29. 03. 2009
13:00
č.z.: 91050
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 22. 03. 2009
16:30
č.z.: 91046
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 22. 03. 2009
11:00
č.z.: 92032
Místo: Pce-Svítkov
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
ne 15. 03. 2009
18:00
č.z.: 91043
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim
ne 15. 03. 2009
16:00
č.z.: 92029
Místo: Pce-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
ne 08. 03. 2009
16:00
č.z.: 91041
Místo: Pce-Polabiny
HBC DDM Alfa Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 08. 03. 2009
09:00
č.z.: 92028
Místo: Pce-Svítkov
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
NC Svítkovice
ne 01. 03. 2009
16:00
č.z.: 91038
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Medvědi Pardubice
so 28. 02. 2009
12:00
č.z.: 92025
Místo: Pce-Polabiny
HBC DDM Alfa Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
ne 22. 02. 2009
14:00
č.z.: 91035
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 16. 11. 2008
15:00
č.z.: 91033
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B
so 15. 11. 2008
09:00
č.z.: 92021
Místo: Pce-Svítkov
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
ne 09. 11. 2008
12:00
č.z.: 91030
Místo: Heřmanův Městec
HBC Jokerit Chrudim
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 09. 11. 2008
09:00
č.z.: 92020
Místo: Pce-Svítkov
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
HBC Roneka Pardubice
ne 02. 11. 2008
17:00
č.z.: 91025
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC DDM Alfa Pardubice B
so 01. 11. 2008
10:00
č.z.: 92017
Místo: Pce-Svítkov
NC Svítkovice
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
ne 26. 10. 2008
11:00
č.z.: 91022
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 26. 10. 2008
09:00
č.z.: 92016
Místo: Pce-Svítkov
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
HBC DDM Alfa Pardubice C
ne 19. 10. 2008
13:00
č.z.: 91020
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 12. 10. 2008
16:30
č.z.: 91017
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 11. 10. 2008
11:00
č.z.: 92011
Místo: Pce-Svítkov
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
ne 05. 10. 2008
16:00
č.z.: 91013
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim
ne 05. 10. 2008
12:00
č.z.: 92010
Místo: Pce-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
ne 28. 09. 2008
18:00
č.z.: 91011
Místo: Pce-Polabiny
HBC DDM Alfa Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 28. 09. 2008
12:00
č.z.: 92008
Místo: Pce-Svítkov
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
NC Svítkovice
ne 21. 09. 2008
16:00
č.z.: 91009
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B
ne 21. 09. 2008
10:00
č.z.: 92005
Místo: Pce-Svítkov
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
so 20. 09. 2008
14:00
č.z.: 91005
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 14. 09. 2008
14:00
č.z.: 91002
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Medvědi Pardubice
ne 14. 09. 2008
10:00
č.z.: 92001
Místo: Pce-Polabiny
HBC DDM Alfa Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice B
ne 04. 05. 2008
16:00
č.z.: 91107
Místo: H.Městec
Ježci Heřmanův Městec B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 27. 04. 2008
14:00
č.z.: 91103
Místo: Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B
ne 27. 04. 2008
10:00
č.z.: 91099
Místo: Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B
ne 20. 04. 2008
13:00
č.z.: 91095
Místo: H.Městec
Ježci Heřmanův Městec B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 20. 04. 2008
09:00
č.z.: 91091
Místo: H.Městec
Ježci Heřmanův Městec B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 13. 04. 2008
14:00
č.z.: 91084
Místo: Pardubice - Polabiny
DDM Alfa Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 13. 04. 2008
09:30
č.z.: 91083
Místo: Pardubice - Polabiny
DDM Alfa Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 05. 04. 2008
13:30
č.z.: 91076
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim
so 05. 04. 2008
09:30
č.z.: 91074
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B
so 22. 03. 2008
14:00
č.z.: 91067
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
NC Svítkovice
so 22. 03. 2008
10:00
č.z.: 91065
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Medvědi Pardubice
ne 16. 03. 2008
14:00
č.z.: 91058
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 16. 03. 2008
09:00
č.z.: 91057
Místo: Náchod
TJ HSK Sokol Náchod
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 02. 03. 2008
10:00
č.z.: 91045
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
DDM Alfa Pardubice B
ne 02. 03. 2008
08:30
č.z.: 91043
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
DDM Alfa Pardubice C
so 17. 11. 2007
10:15
č.z.: 91046
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Roneka Pardubice
so 27. 10. 2007
12:00
č.z.: 91035
Místo: Heřmanův Městec
HBC Jokerit Chrudim
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 27. 10. 2007
08:00
č.z.: 91034
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 14. 10. 2007
08:00
č.z.: 91026
Místo: Pardubice - Svítkov
NC Svítkovice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 13. 10. 2007
10:00
č.z.: 91020
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 29. 09. 2007
16:00
č.z.: 91013
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
so 29. 09. 2007
10:00
č.z.: 91011
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
TJ HSK Sokol Náchod
ne 16. 09. 2007
16:00
č.z.: 91005
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Roneka Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 05. 05. 2018
11:30
č.z.: 62064
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
ne 29. 04. 2018
09:00
č.z.: 62063
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 28. 04. 2018
13:30
č.z.: 62062
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 29. 04. 2017
11:00
č.z.: 62082
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B
ne 23. 04. 2017
16:00
č.z.: 62078
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 22. 04. 2017
16:00
č.z.: 62074
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B
SK HBC Splašené Hole Pardubice