HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 18. 04. 2015
08:30
č.z.: 533130
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 12. 04. 2015
15:00
č.z.: 533123
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
ne 05. 04. 2015
16:00
č.z.: 533119
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 28. 03. 2015
13:00
č.z.: 533110
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
so 14. 03. 2015
14:00
č.z.: 533108
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice SD
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 07. 03. 2015
10:30
č.z.: 533097
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
ne 22. 02. 2015
11:00
č.z.: 533086
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 14. 02. 2015
11:00
č.z.: 533083
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 08. 02. 2015
12:00
č.z.: 533075
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 06. 12. 2014
09:00
č.z.: 533070
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 29. 11. 2014
09:00
č.z.: 533064
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 23. 11. 2014
14:00
č.z.: 533057
Místo: Krupka
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 15. 11. 2014
15:00
č.z.: 533053
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
so 08. 11. 2014
11:00
č.z.: 533044
Místo: Krupka
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 01. 11. 2014
15:00
č.z.: 533042
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice SD
ne 19. 10. 2014
08:30
č.z.: 533031
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 11. 10. 2014
13:00
č.z.: 533030
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC 74
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 05. 10. 2014
11:00
č.z.: 533020
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 27. 09. 2014
11:00
č.z.: 533017
Místo: Krupka
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 20. 09. 2014
13:00
č.z.: 533009
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
so 13. 09. 2014
09:00
č.z.: 533004
Místo: Krupka
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 19. 04. 2014
09:00
č.z.: 533130
Místo: Krupka
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 13. 04. 2014
10:45
č.z.: 533123
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
so 05. 04. 2014
08:00
č.z.: 533119
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 29. 03. 2014
10:45
č.z.: 533110
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 22. 03. 2014
14:00
č.z.: 533108
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 16. 03. 2014
10:45
č.z.: 533042
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
so 08. 03. 2014
10:45
č.z.: 533096
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Křídla Sovětů
ne 02. 03. 2014
16:00
č.z.: 533086
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 15. 02. 2014
09:00
č.z.: 533075
Místo: Krupka
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 30. 11. 2013
10:00
č.z.: 533070
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 24. 11. 2013
10:45
č.z.: 533064
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
so 16. 11. 2013
09:00
č.z.: 533057
Místo: Krupka
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 10. 11. 2013
09:00
č.z.: 533053
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 02. 11. 2013
09:00
č.z.: 533044
Místo: Krupka
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 12. 10. 2013
10:15
č.z.: 533030
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Křídla Sovětů
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 05. 10. 2013
14:15
č.z.: 533020
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
ne 29. 09. 2013
14:30
č.z.: 533017
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC 74
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 21. 09. 2013
10:45
č.z.: 533009
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
so 14. 09. 2013
14:15
č.z.: 533004
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 16. 03. 2013
10:45
č.z.: 531110
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
ne 03. 03. 2013
12:30
č.z.: 531102
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 02. 03. 2013
09:00
č.z.: 531097
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 24. 02. 2013
15:45
č.z.: 531093
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 17. 02. 2013
10:15
č.z.: 531089
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 10. 02. 2013
10:45
č.z.: 531082
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 03. 02. 2013
08:30
č.z.: 531080
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 15. 12. 2012
14:15
č.z.: 531071
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
so 08. 12. 2012
10:45
č.z.: 531070
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 02. 12. 2012
12:30
č.z.: 531062
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 25. 11. 2012
09:00
č.z.: 531059
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 17. 11. 2012
12:30
č.z.: 531053
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 10. 11. 2012
10:45
č.z.: 531048
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 04. 11. 2012
10:45
č.z.: 531044
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
ne 28. 10. 2012
10:45
č.z.: 531037
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 21. 10. 2012
10:45
č.z.: 531035
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
ne 14. 10. 2012
10:45
č.z.: 531026
Místo: Krupka
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 07. 10. 2012
15:45
č.z.: 531025
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 30. 09. 2012
10:45
č.z.: 531017
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 22. 09. 2012
14:15
č.z.: 531014
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 15. 09. 2012
12:30
č.z.: 531008
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
ne 09. 09. 2012
10:45
č.z.: 531003
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 21. 04. 2012
10:15
č.z.: 431115
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 14. 04. 2012
14:00
č.z.: 431111
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 07. 04. 2012
11:30
č.z.: 431106
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 01. 04. 2012
10:45
č.z.: 431101
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 18. 03. 2012
09:00
č.z.: 431094
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
ne 11. 03. 2012
09:45
č.z.: 431072
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 04. 03. 2012
09:00
č.z.: 431069
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 26. 02. 2012
12:30
č.z.: 431090
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 19. 02. 2012
09:00
č.z.: 431080
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem
so 18. 02. 2012
16:30
č.z.: 431081
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HC Chlumec
ne 04. 12. 2011
16:00
č.z.: 431063
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 27. 11. 2011
10:45
č.z.: 431058
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 20. 11. 2011
18:00
č.z.: 431054
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 13. 11. 2011
10:45
č.z.: 431047
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 05. 11. 2011
14:15
č.z.: 431045
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
ne 30. 10. 2011
17:00
č.z.: 431036
Místo: Ústí nad Labem
HC Chlumec
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 23. 10. 2011
08:00
č.z.: 431035
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 16. 10. 2011
08:45
č.z.: 431027
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
ne 09. 10. 2011
18:30
č.z.: 431024
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 02. 10. 2011
09:00
č.z.: 431018
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
ne 25. 09. 2011
18:00
č.z.: 431013
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 18. 09. 2011
09:00
č.z.: 431009
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 10. 09. 2011
10:45
č.z.: 431002
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 03. 04. 2011
10:45
č.z.: 421109
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 27. 03. 2011
08:30
č.z.: 421105
Místo: Krupka
HBC Worms Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 06. 03. 2011
08:30
č.z.: 421094
Místo: Krupka
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 13. 02. 2011
09:00
č.z.: 421082
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
so 12. 02. 2011
12:30
č.z.: 421080
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 06. 02. 2011
14:15
č.z.: 421071
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
so 05. 02. 2011
14:00
č.z.: 421089
Místo: Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 30. 01. 2011
14:15
č.z.: 421070
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
ne 05. 12. 2010
12:30
č.z.: 421059
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
ne 28. 11. 2010
17:45
č.z.: 421053
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 14. 11. 2010
12:30
č.z.: 421044
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
ne 07. 11. 2010
10:45
č.z.: 421037
Místo: Krupka
HSÚ Mighty Destroyers
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 31. 10. 2010
10:45
č.z.: 421035
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 24. 10. 2010
09:00
č.z.: 421026
Místo: Krupka
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 17. 10. 2010
12:30
č.z.: 421025
Místo: Krupka
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 03. 10. 2010
08:30
č.z.: 421014
Místo: Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 26. 09. 2010
09:45
č.z.: 421008
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem