HSÚ Motor & Orion Ústí n/L.
ne 12. 04. 2015
18:00
č.z.: 531058
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 04. 04. 2015
12:30
č.z.: 531057
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 28. 03. 2015
10:00
č.z.: 531053
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 21. 03. 2015
16:00
č.z.: 531050
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 14. 03. 2015
11:30
č.z.: 531048
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 28. 02. 2015
10:00
č.z.: 531043
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 22. 02. 2015
15:30
č.z.: 531042
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 14. 02. 2015
11:00
č.z.: 531038
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 07. 02. 2015
10:45
č.z.: 531035
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 30. 11. 2014
10:45
č.z.: 531033
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
ne 23. 11. 2014
17:00
č.z.: 531028
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 15. 11. 2014
16:30
č.z.: 531027
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 08. 11. 2014
09:00
č.z.: 531023
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 01. 11. 2014
11:00
č.z.: 531020
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 18. 10. 2014
14:00
č.z.: 531018
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 12. 10. 2014
15:00
č.z.: 531013
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 04. 10. 2014
11:45
č.z.: 531012
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 27. 09. 2014
12:00
č.z.: 531008
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 20. 09. 2014
15:00
č.z.: 531005
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 13. 09. 2014
16:00
č.z.: 531003
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
so 10. 05. 2014
08:15
č.z.: 531135
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 04. 05. 2014
15:00
č.z.: 531127
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
čt 01. 05. 2014
13:00
č.z.: 531064
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 26. 04. 2014
12:30
č.z.: 531124
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 19. 04. 2014
16:00
č.z.: 531118
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Legends team
ne 13. 04. 2014
08:00
č.z.: 531113
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 05. 04. 2014
11:45
č.z.: 531109
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
so 29. 03. 2014
17:00
č.z.: 531102
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 23. 03. 2014
08:00
č.z.: 531100
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 08. 03. 2014
08:00
č.z.: 531090
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 02. 03. 2014
08:00
č.z.: 531082
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 23. 02. 2014
09:00
č.z.: 531079
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 15. 02. 2014
11:15
č.z.: 531073
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Legends team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 09. 02. 2014
08:30
č.z.: 531068
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
so 30. 11. 2013
11:15
č.z.: 531057
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
ne 24. 11. 2013
08:30
č.z.: 531055
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 10. 11. 2013
09:00
č.z.: 531045
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 03. 11. 2013
17:00
č.z.: 531037
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 26. 10. 2013
12:30
č.z.: 531034
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 20. 10. 2013
08:30
č.z.: 531028
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Legends team
ne 13. 10. 2013
12:00
č.z.: 531023
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 05. 10. 2013
13:45
č.z.: 531019
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
ne 29. 09. 2013
11:00
č.z.: 531012
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 21. 09. 2013
18:00
č.z.: 531010
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 07. 04. 2013
13:00
č.z.: 531119
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 31. 03. 2013
12:00
č.z.: 531115
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 24. 03. 2013
16:00
č.z.: 531111
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 17. 03. 2013
13:00
č.z.: 531109
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 10. 03. 2013
09:00
č.z.: 531105
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 03. 03. 2013
12:30
č.z.: 531102
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 24. 02. 2013
10:45
č.z.: 531094
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 17. 02. 2013
16:00
č.z.: 531090
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
ne 10. 02. 2013
10:45
č.z.: 531082
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 03. 02. 2013
16:00
č.z.: 531079
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 16. 12. 2012
10:45
č.z.: 531073
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 09. 12. 2012
09:00
č.z.: 531068
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 01. 12. 2012
12:30
č.z.: 531064
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 25. 11. 2012
10:45
č.z.: 531057
Místo: Krupka
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 17. 11. 2012
08:00
č.z.: 531055
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 11. 11. 2012
10:45
č.z.: 531046
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 04. 11. 2012
09:00
č.z.: 531045
Místo: Krupka
HSÚ Mighty Destroyers
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 28. 10. 2012
10:45
č.z.: 531037
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 21. 10. 2012
13:00
č.z.: 531034
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 14. 10. 2012
15:00
č.z.: 531028
Místo: Krupka
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 06. 10. 2012
14:15
č.z.: 531023
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 29. 09. 2012
12:00
č.z.: 531019
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
ne 23. 09. 2012
15:00
č.z.: 531012
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 15. 09. 2012
19:00
č.z.: 531010
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
ne 09. 09. 2012
09:00
č.z.: 531001
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
ne 22. 04. 2012
15:00
č.z.: 431116
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 21. 04. 2012
09:00
č.z.: 431112
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 08. 04. 2012
09:00
č.z.: 431109
Místo: Krupka
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 07. 04. 2012
11:30
č.z.: 431106
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 24. 03. 2012
14:15
č.z.: 431098
Místo: Krupka
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 10. 03. 2012
17:30
č.z.: 431073
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
st 07. 03. 2012
18:00
č.z.: 431060
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 04. 03. 2012
09:00
č.z.: 431069
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 26. 02. 2012
14:00
č.z.: 431087
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 25. 02. 2012
17:00
č.z.: 431084
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 18. 02. 2012
10:45
č.z.: 431078
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 04. 12. 2011
10:45
č.z.: 431062
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem
ne 20. 11. 2011
16:15
č.z.: 431051
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HC Chlumec
čt 17. 11. 2011
11:30
č.z.: 431042
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 13. 11. 2011
14:15
č.z.: 431050
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
ne 30. 10. 2011
13:15
č.z.: 431039
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 23. 10. 2011
18:00
č.z.: 431033
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 15. 10. 2011
12:30
č.z.: 431028
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 09. 10. 2011
18:30
č.z.: 431024
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 02. 10. 2011
09:45
č.z.: 431017
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 25. 09. 2011
08:00
č.z.: 431015
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
so 17. 09. 2011
09:00
č.z.: 431006
Místo: Ústí nad Labem
HC Chlumec
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 11. 09. 2011
15:00
č.z.: 431005
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 17. 04. 2011
16:30
č.z.: 421115
Místo: Krupka
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 09. 04. 2011
16:15
č.z.: 421111
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 03. 04. 2011
10:45
č.z.: 421109
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 27. 03. 2011
10:15
č.z.: 421106
Místo: Krupka
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
ne 13. 03. 2011
08:45
č.z.: 421098
Místo: Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 27. 02. 2011
10:15
č.z.: 421090
Místo: Krupka
HSÚ Mighty Destroyers
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 20. 02. 2011
09:00
č.z.: 421081
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
so 12. 02. 2011
12:30
č.z.: 421080
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 06. 02. 2011
14:15
č.z.: 421072
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 30. 01. 2011
12:30
č.z.: 421069
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 12. 12. 2010
08:30
č.z.: 421063
Místo: Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 05. 12. 2010
10:45
č.z.: 421058
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 21. 11. 2010
10:30
č.z.: 421047
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
ne 14. 11. 2010
08:15
č.z.: 421045
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
ne 07. 11. 2010
09:00
č.z.: 421036
Místo: Krupka
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 31. 10. 2010
10:45
č.z.: 421035
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 24. 10. 2010
11:30
č.z.: 421027
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
so 16. 10. 2010
12:00
č.z.: 421024
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 10. 10. 2010
15:00
č.z.: 421018
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
ne 03. 10. 2010
10:15
č.z.: 421013
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 26. 09. 2010
11:30
č.z.: 421009
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HC Chlumec
ne 19. 09. 2010
17:30
č.z.: 421002
Místo: Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 13. 04. 2008
14:00
č.z.: 86147
Místo: Bílina
HBC Siad Bulldogs Bílina
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 12. 04. 2008
14:00
č.z.: 86143
Místo: Bílina
HBC Siad Bulldogs Bílina
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
ne 30. 03. 2008
08:00
č.z.: 86119
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HBC Pento Most C
ne 23. 03. 2008
11:00
č.z.: 86132
Místo:
HBC Concept Team Most
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 22. 03. 2008
10:00
č.z.: 86127
Místo:
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 15. 03. 2008
00:00
č.z.: 86122
Místo:
HBC North Stars Chomutov
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 08. 03. 2008
00:00
č.z.: 86112
Místo:
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 01. 03. 2008
14:00
č.z.: 86106
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
ne 24. 02. 2008
08:00
č.z.: 86105
Místo: Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 23. 02. 2008
14:00
č.z.: 86099
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HBC North Stars Chomutov
so 16. 02. 2008
18:30
č.z.: 86093
Místo: ANS Most
HBC Pento Most C
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 15. 12. 2007
11:30
č.z.: 86028
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HBC Pento Most C
ne 09. 12. 2007
15:30
č.z.: 86090
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HBC Kapitán Jirkov
so 08. 12. 2007
10:00
č.z.: 86082
Místo: Louny
SHK SEKO Louny B
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 01. 12. 2007
09:00
č.z.: 86079
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 25. 11. 2007
08:00
č.z.: 86064
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 24. 11. 2007
13:00
č.z.: 86073
Místo: ANS Most
HBC Pento Most C
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 17. 11. 2007
16:30
č.z.: 86068
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HBC North Stars Chomutov
so 10. 11. 2007
11:00
č.z.: 86057
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HBC Siad Bulldogs Bílina
so 03. 11. 2007
08:00
č.z.: 86055
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ Athena Ústí nad Labem
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
ne 28. 10. 2007
10:30
č.z.: 86046
Místo: ANS Most
HBC Concept Team Most
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 27. 10. 2007
10:30
č.z.: 86045
Místo: ANS Most
HBC Kapitán Jirkov
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 20. 10. 2007
17:00
č.z.: 86037
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
SHK SEKO Louny B
ne 14. 10. 2007
09:00
č.z.: 86034
Místo: Stadion mládeže UNL
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 06. 10. 2007
15:00
č.z.: 86023
Místo: Chomutov
HBC North Stars Chomutov
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
ne 30. 09. 2007
08:00
č.z.: 86019
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
so 29. 09. 2007
11:00
č.z.: 86012
Místo: Bílina
HBC Siad Bulldogs Bílina
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 22. 09. 2007
10:00
č.z.: 86010
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HSÚ Athena Ústí nad Labem
so 15. 09. 2007
11:00
č.z.: 86001
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
čt 29. 03. 2007
08:30
č.z.: 86136
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
so 09. 09. 2006
08:00
č.z.: 9002
Místo: Ústí n/L
HSÚ Zdemar Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 29. 01. 2006
13:00
č.z.: 9060
Místo: Most
SHÚ MOTOR Ústí nad Labem
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 14. 01. 2006
16:00
č.z.: 9007
Místo: Ústí n./L.
SHÚ MOTOR Ústí nad Labem
SHÚ Athéna Ústí nad Labem
so 14. 01. 2006
13:00
č.z.: 9004
Místo: Ústí n./L.
SHÚ MOTOR Ústí nad Labem
HSÚ Čudla Team Ústí nad Labem
so 14. 01. 2006
10:00
č.z.: 9001
Místo: Ústí n./L.
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SHÚ MOTOR Ústí nad Labem