Reprezentace

Kladenský stadion přál našim - reprezentace ČR neporažena!

Kladno - O víkendu 8.-9.července hostil kladenský zimní stadion reprezentační týmy ČR, Slovenska a Švýcarska. Oproti dříve avizované sérii vzájemných zápasů využily nakonec všechny týmy možnosti odehrání více utkání a tak náš celek nakonec změřil síly se svými soupeři během dvou dní dvakrát.

Český národní tým před zahájením prvního zápasu se Švýcarskem vzdal minutou ticha poctu zesnulému reprezentantovi Michalu Belšanovi.

Sobota 8. 7. 2006

Česko - Švýcarsko 12:0 (4:0, 5:0, 3:0)

Vydařené utkání ve všech směrech s častou střelbou a důrazem před brankou. Náš celek byl v tomto utkání velice produktivní. Ve svém premiérovém vystoupení v národním dresu se hattrickem blýskl královehradecký Jan Bacovský.

Donauschachtl (Brém od 23.) - Kvaizar, Hodovnínk, Jílek, Kadaně Ma., Kváš, Růžička, Christ, Chowaniec - Kormunda, Bacovský, Ondráček, Lendl, Hofrichter, Kejř, Příhoda, Štěpánek, Novák, Dědič, Procházka, Koudelka

Branky: 00:49 Bacovský (Kormunda, Hodovník), 07:49 Ondráček (Kormunda, Kvaizar), 08:16 Bacovský (Hodovník, Ondráček), 12:31 Lendl (Hofrichter, Kejř), 18:17 Procházka (Dědič), 23:08 Bacovský (Kormunda), 23:21 Kormunda, 26:57 Lendl (Hofrichter), 29:42 Růžička (Kváš, Štěpánek) PP, 34:29 Kvaizar (Kormunda), 39:46 Štěpánek (Novák), 39:57 Procházka

Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. Diváci: 50.

Rozhodčí: Šoupa, Gareis

Česko - Slovensko 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

Vicemistři světa Slováci nepřijeli ve zdaleka nejsilnější sestavě - spíše svůj celek omladili a tak mírnou převahu měl od úvodu utkání náš celek. Dvoubrankové vedení sice zbrzdila přesilovka 5 na 3, kterou hosté dokázali využít, ale přesilovka na druhé straně vrátila našemu týmu opět vedení o dvě branky. Slovensko v závěru korigovalo nešťastnou polovlastní brankou, ale k další vážnější šanci se i přes power-play nedostalo.

Brém - Kvaizar, Hodovnínk, Jílek, Kadaně Ma., Kváš, Dědič, Rejthar, Čížek - Kormunda, Bacovský, Ondráček, Lendl, Hofrichter, Kejř, Příhoda, Štěpánek, Novák, Trčka, Růžička, Minařík

Branky: 23:38 Štěpánek (Novák, Příhoda), 24:21 Kejř (Lendl, Jílek), 33:09 Příhoda (Kváš) PP - 28:00 Antl (Mitter) PP, 39:13 Filip

Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. Diváci: 100.

Švýcarsko - Slovensko 1:6 (0:2, 0:3, 1:1)

Neděle 9. 7. 2006

Slovensko - Švýcarsko 7:2 (1:0, 4:1, 2:1)

Švýcarsko - Česko 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)

Obdobné utkání jako sobotní avšak tentokráte bez střelecké produktivity. Skóre sice náš tým otevřel opět již v úvodní minutě, ale pak spíše vynikal švýcarský brankář. Přesto se náskok podařilo slepenými góly zkraje druhé části pojistit a hru kontrolovat. Švýcarsko vstřelilo svou čestnou branku až v samém závěru.

Sup - Čížek, Rejthar, Christ, Chowaniec, Kváš, Jílek - Trčka, Růžička, Minařík, Bacovský, Dědič, Procházka, Štěpánek, Příhoda, Novák, Hofrichter

Branky: 44:14 Rindlisbacher (Tschanz) - 00:57 Bacovský (Procházka), 15:42 Minařík (Trčka), 16:38 Příhoda (Kváš, Novák)

Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 50.

Slovensko - Česko 2:4 (0:2, 0:2, 2:0)

Z naší strany zřejmě nejkvalitnější utkání, když jsme svého soupeře přehrávali. Po dvou třetinách byl stav 4:0 a to i díky výbornému výkonu brankáře Donauschachtla. V závěrečné třetině náš tým trochu polevil v koncentraci a výsledkem bylo korigování skóre na konečný rozdíl 4:2.

Donauschachtl - Kvaizar, Hodovník, Čížek, Rejthar, Christ, Růžička, Kváš, Jílek, Kadaně Ma. - Minařík, Bacovský, Dědič, Procházka, Štěpánek, Příhoda, Novák, Hofrichter, Lendl, Kejř, Ondráček, Kormunda, Trčka

Branky: 33:50 Antl (Janek), 43:18 Liška (Križan, Vannay) - 03:25 Růžička (Hofrichter, Lendl), 12:33 Bacovský (Ondráček, Hodovník), 26:15 Lendl (Růžička, Hofrichter) PP, 29:07 Kváš (Novák, Štěpánek) PP

Vyloučení: 5:4, navíc Učník (SVK) OT. Využití: 1:2. Diváci: 50.

Rozhodčí: Merc, Florian