Hon na první Kert Park pokračuje v CROSSDOCK Extralize i další víkend

Po velmi větrném víkendu nás snad čekají lepší podmínky pro další kolo CROSSDOCK Extraligy. Ta má na programu celkem šest zápasů a k dispozici velké množství cenných bodů. Rozdíl mezi čtvrtým a desátým týmem jsou totiž stále jen tři body.

e

13:00 Elba DDM Ústí nad Labem vs. SK Hokejbal Letohrad

Ústí nemělo špatný vstup do soutěže a nacházelo se v horních částech tabulky, ale nyní mu patří až předposlední příčka, tabulka je však stále vyrovnaná. Zpátky mezi elitu se může dostat hned po dalším utkání s Letohradem, který má o bod více a nachází se na sedmé pozici. Pro poslední vzájemný zápas musíme jít daleko, až do listopadu loňského roku, kdy rozhodlo Ústí nad Labem o své těsné výhře 2:1 až tři minuty před koncem utkání.

14:00 HBC ALPIQ Kladno vs. SK Sudoměřice

Kladno se mohlo minulý víkend dostat do čela tabulky, ale místo toho ztrácí na první Kert Park pět bodů. Pražané totiž na rozdíl od Kladna nezaváhali. ALPIQ naopak prohrál s Hradcem vysoko 7:0. Tentokrát čekají Kladno Sudoměřice, které se nacházejí přesně v polovině tabulky a rády by si po prohře s Kert Parkem spravily náladu, ale nečeká je nic lehkého. Kladno má totiž po poslední prohře co napravovat. Také tyto dva týmy spolu hrály naposledy v listopadu loňského roku a z vítězství se radovaly Sudoměřice, které zvítězily na hřišti ALPIQU 3:2 po samostatných stříleních.

16:00 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice vs. HBC Hradec Králové 1988 – ZÁPAS KOLA!

Hradec je nabuzen vysokou výhrou nad Kladnem a proti rozjetému celku se tentokrát postaví Autosklo. To v posledním utkání porazilo poslední Kovo těsně 4:3, po tříbodové výhře mu patří čtvrtá příčka a na druhý Hradec Králové ztrácí tři body. Týmy Autoskla a královéhradeckých pirátů na sebe narazily v rámci posledního kola základní části loňského ročníku. Pardubické mužstvo rozhodlo utkání čtyřmi brankami ve třetí třetině a vyhrálo 8:4.

17:00 HC Kert Park Praha vs. HBC Rondo Most

Vedoucímu týmu se do cesty postaví nevyzpytatelně hrající Most. Kert Park zatím zaznamenal jedinou porážku a patří mu tak zaslouženě první místo. Naproti tomu má Rondo proher pět a s dvanácti body je na pátém místě. Když se však podíváme na poslední vzájemné utkání z března, tak zjistíme, že Most dokázal loňského vítěze porazit. Vyhrál 4:3 po samostatných stříleních a rád by toto vítězství určitě zopakoval. V případě výhry by se totiž přidal k Letohradu, který stále zůstává jediným přemožitelem Kert Parku!

Neděle 4.11.

12:00 SK Hokejbal Letohrad vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

Oba týmy čeká v neděli druhé utkání víkendu a také druhý vzájemný zápas sezony. Poprvé se spolu utkaly 21.10. na hřišti Autoskla. Po první třetině bylo skóre zápasu vyrovnané a v druhé patnáctiminutovce se dostali domácí do těsného vedení. Letohrad už další branku nepřidal, oproti tomu Autosklo vstřelilo ještě dva góly a vyhrálo před svými diváky 4:1.

17:00 HBC Plzeň vs. TJ Kovo Praha

Jako poslední utkání celého víkendu je naplánováno mezi Plzní a Kovem. Pražský celek se stále nachází na posledním místě tabulky, ze kterého se nemůže odrazit. Plzeňským se však nedaří o moc lépe. Jsou totiž až na deváté příčce, ale mají o pět bodů více. Poslední souboj spolu svedla tato dvě mužstva na konci března. O vítězi musela rozhodnout až samostatná střílení, ve kterých bylo úspěšnější Kovo, které vyhrálo 4:3.

Sledujte všechny duely živě na onlajnech -> ZDE!